Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Vesture

2013. gads
Gada vidū, karstākajā celtniecības sezonā, "Krāsu Grupa" atver veikalu Daugavpilī. Gada izskaņā uzņēmums maina vizuālo identitāti.

2012. gads
Uzņēmums daudz iegulda servisa un darba kvalitātes uzlabošanā. Gada laikā izdodas sevi pierādīt, kā uzticamu partneri Kurzemes reģionā.

2011. gada septembris
Uzņēmums paplašina savu darbību - "Krāsu Grupa" atver veikalu Ventspilī. 2011.gadā uzņēmums sāk piedāvāt klientiem arī Isover produkciju.

2010. gads
Uzņēmums nostiprina pozīcijas tirgū. Pārdošanas apjomi pieaug, palielinās arī darbinieku skaits uzņēmumā. Palielinās arī piedāvāto preču sortiments - sākam strādāt arī ar Knauf, Sakret un Rockwool zīmolu produktiem.

2009. gads
Līdzšinējiem trīs ūzņēmuma darbības virzieniem - mazumtirdzniecībai, projektu apkalpošanai un sadarbībai ar industriālajiem klientiem, nāk klāt arī vairumtirdzniecība. Starp nozīmīgākajiem zīmoliem, ar kuriem strādā uzņēmums minams Sadolin un Henkel.

2008. gada novembris
Uzņēmuma līdzšinējais īpašnieks ("Tapeks") un līdz ar to arī "Krāsu Nams" bankrotē. Taču tirgū tukša vieta nepaliek. Uzņēmums nonāk jaunu īpašnieku rokās un atsāk darbību. SIA "Krāsu Grupa" pašlaik turpina darbu 11 darbinieku. Strādājam krāsu veikalā Džutas ielā 9, apkalpojot uzņēmumus, ražošanas uzņēmumus, individuālos klientus un citus Latvijas veikalus. Krāsu pieprasījums, protams, ir samazinājies, taču nodrošinām klientu kvalitatīvu apkalpošanu. Ticam, ka darbojamies pareizi, jo mums ir daudz apmierinātu pircēju.

2007. gads
Klienti novērtē mūsu kvalitatīvos pakalpojumus, strādājam sekmīgi, un gada tirdzniecības apjoms sasniedz gandrīz divus miljonus latu. Pie mums strādā 32 savas nozares profesionāļi.

2005. gada septembris
Jaunas veikala ēkas atvēršana Rīgā, Džutas ielā 9. Klienti bija apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un tirdzniecības apjoms pieauga. Tāpat auga arī klientu prasības. Tādēļ izprojektējām un uzbūvējām krāsu veikalu. Veikalā varēja atbilstoši izvietot visas preces, lielu uzmanību pievērsām paraugiem un iespējai gūt iedvesmu. Klientiem veikalā iekārtojām darba stūri, kur viņi varēja saņemt padomus un mācīties.

2000. gada februāris
Sākam "Akzo Nobel" rūpniecisko apdares materiālu tirdzniecību Latvijā. Līdz ar to izvirzām mērķi kļūt spēcīgiem arī rūpniecisko krāsu tirdzniecībā.

1999. gada marts
SIA "Krāsu Nams" atver krāsu veikalu Rīgā, Ropažu ielā 9. Sākam pārdot "Sadolin" krāsas būvniekiem un individuālajiem klientiem.

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive