Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

Špakteles

Uus

MAXI PRO Special

Špaktelēšanas tepe šuvēm un apdarei

  • Lietošanai gatava viegla špaktelēšanas tepe iekšdarbiem
  • Tepei piemīt labas piepildīšanas īpašības, tā ir viegli apstrādājama
  • Maksimālais vienas kārtas biezums 5 mm
PRODUKTA CENA
10L .-

Lietošanai gatava viegla špaktelēšanas tepe iekšdarbiem (blīvums: apm. 1,3 kg/l). Produkts ir paredzēts sienu un griestu špaktelēšanai dzīvojamās, biroju un sabiedriskās telpās. Tepe ir viegli uzklājama uz vir smas un ir viegli apstrādājama, tāpēc piemērota gan atsevišķu nelīdzenumu un caurumu labošanai, gan arī lielu virsmu vienlaidu špaktelēšanai. Labi sasaistās ar pamatvirsmu; nožuvusī virsma ir viegli slīpējama.

Produkts ir piemērots ģipša plātņu, apmetuma, betona, vieglbetona un ķieģeļu virsmu, kā arī stiklšķiedras tapešu špaktelēšanai.

Virsmas sagatavošana:
Nepieciešamais darbu apjoms ir atkarīgs no konkrētās vir smas stāvokļa un tai izvirzītajām prasī- bām. Pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, netīrumiem un taukiem. No vir smas jā- noņem vecā atdalījusies krāsa un vāji saistītas kārtas jāattīra līdz stingrai pamatnei. Iepriekš krā- sotas vir smas tīrīšanai izmantojams remdens vai silts ūdens, stipri piesārņotas vir smas tīrīšanai – arī līdzeklis «Cleaner». Atlupušas vai ar virsmu vāji saistītas vecās tapetes pilnīgi jānoņem. Lai panāktu labāku pielipšanu, iepriekš ar spīdīgu krāsu klāta virsma jānoslīpē ar smilšpapīru.

Špaktelēšanas tepe ir gatava lietošanai. Pēc ilgstošas stāvēšanas var būt nepieciešama produkta viegla samaisīšana. Produktam nedrīkst piejaukt citu tipu tepes vai sausos maisījumus. Uz virsmas jāuzklāj viena vai vairākas līdz 5 mm biezas tepes kārtas. Pirms nākamās špaktelēšanas tepes kārtas uzklāšanas jāpārliecinās, ka iepriekšējā kārta ir nožuvusi. Svaiga tepe jāizlīdzina uz vir smas maksimāli gludi, lai samazinātu sekojošās slīpēšanas pakāpi. Šuves un platas spraugas jānostiprina ar papīra vai stiklšķiedras auduma lenti. Špaktelētās virsmas slīpēšanai izmantojams smalkgraudai

Tehniskais apraksts (633 Kb)

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive