Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

Krāsas iekšdarbiem - Krāsas koka un metāla virsmām

MASTER NOVUS

ALKĪDA KRĀSA UZ ŪDENS BĀZES

  • Ātri žūstoša krāsa koka un metāla virsmām
  • Krāsu raksturo ļoti augsta nodilumizturība
  • Krāsa tonējama plašā krāsu gammā

Aprēķini krāsas patēriņu

PRODUKTA CENA
1L .-
2,5L .-

Produkta īpašības.
Uz ūdens bāzes veidota alkīda krāsa, ko viegli uzklāt uz virsmas un kas labi padodas apstrādei. Krāsu var lietot, apstrādājot koka un metāla virsmas, gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Veido uz virsmas nodilumizturīgu pārklājumu, ko viegli kopt turpmākās ekspluatācijas gaitā. Atšķirībā no alkīda krāsām uz šķīdinātāja bāzes "Master Novus" laika gaitā nedzeltē un saglabā savu sākotnējo toni. Krāsa ir pieejama ar divām spīduma pakāpēm - pusmatēta un spīdīga.
Pielietojums.
Produkts ir paredzēts koka durvju, palodžu un mēbeļu, kā arī iepriekš nogruntētu metāla virsmu, piem., cauruļu, radiatoru, apdarei.
Pamatvirsma.
Krāsa ir piemērota jaunu un iepriekš ar alkīda vai eļļas krāsu pārklātu koka un metāla virsmu, kā arī kokšķiedras un kokskaidu plākšņu krāsošanai, veicot iekšdarbus un ārdarbus.Uz ūdens bāzes veidota alkīda krāsa, ko viegli uzklāt uz virsmas un kas labi padodas apstrādei. Krāsu var lietot, apstrādājot koka un metāla virsmas, gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Veido uz virsmas nodilumizturīgu pārklājumu, ko viegli kopt turpmākās ekspluatācijas gaitā. Atšķirībā no alkīda krāsām uz šķīdinātāja bāzes "Master Novus" laika gaitā nedzeltē un saglabā savu sākotnējo krāsu. Produkts ir pieejams ar divām spīduma pakāpēm – pusmatēta un spīdīga. Krāsa ir piemērota jaunu un iepriekš ar alkīda vai eļļas krāsu pārklātu koka un metāla virsmu, kā arī kokšķiedras un kokskaidu plašu krāsošanai, veicot iekšdarbus un ārdarbus.

Izstrādājum apraksts (932 Kb)

Datu drošības lapa (290 Kb)

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive