Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

Koksnes aizsardzība

PINOTEX CLASSIC LASUR

Tradicionāls koksnes aizsarglīdzeklis

  • - Akcentē koksnes dabisko tekstūru.
  • - Labi iesūcas, viegli klājas uz virsmas.
  • - Veido plānu, tomēr izturīgu matētu pārklājuma plēvīti.
  • - Novērš pelējuma un ūdensaugu izplatīšanos uz virsmas.

Aprēķini krāsas patēriņu

PRODUKTA CENA
1L .-
3L .-
10L .-

PIELIETOJUMS. Jaunām un iepriekš ar koksnes aizsarglīdzekli apstrādātām koka virsmām, veicot ārdarbus, piem., koka fasādēm, norobežojumiem, jumta paspārnēm, klājumiem, baļķu būvēm, masīvkoka konstrukcijām utt. Produkts ir īpaši piemērots zāģētām virsmām.

PAMATVIRSMA. Var izmantot krāsošanai, pirmām kārtām zāģētām, kā arī ēvelētām koka virsmām. Līdzeklis nav piemērots tādas koksnes apstrādei, kuru ir sabojājušas sēnīšu slimības vai kurā atrodas koksnes kaitēkļi. Lapkoku koksnē (ozols, osis u.tml.) esošais tanīns (miecviela) var apgrūtināt produkta žūšanu.

GRUNTĒŠANA. Pirms virsmas sekojošās apstrādes jāpārliecinās, vai koka virsma ir pilnīgi sausa.
Lai panāktu maksimālu aizsargefektu un vienmērīgu krāsu, jaunas vai no vecās krāsas attīrītas koka virsmas vienu reizi jānogruntē ar bezkrāsainu biocīdu gruntēšanas aizsarglīdzekli uz ūdens bāzes "Pinotex Wood Primer" vai biocīdu koksnes gruntēšanas aizsarglīdzekli „Pinotex Base". Virsmas krāsošana veicama ne ātrāk kā 24 stundas pēc virsmas gruntēšanas. Horizontālu virsmu apstrādes un lielāka gruntēšanas līdzekļa patēriņa gadījumā virsmas pilnīga nožūšana var turpināties ilgāk par 24 stundām. Sevišķi rūpīgi jāapstrādā koka dēļu gali, tos piesūcinot līdz piesātinājumam.
Koka virsmas gruntēšana vai vismaz piesūcināšana jāveic agrīnā darba posmā. Ja koksne tiks pakļauta mitruma iedarbībai, pasliktinās krāsas piesaistīšanās pie koka virsmas.

 

Izstrādājuma apraksts (620 Kb)

Datu drošības lapa (167 Kb)

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive