Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

AKCIJA

Krāsu Grupa piedāvā iespēju iegādāties preces par noliktavas cenām. Sīkāka informācija par precēm ir pieejama mūsu veikalos Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī.

Soodus

EASYCARE

Netīrumus atgrūdoša krāsa sienām

  • Netīrumus atgrūdošā tehnoloģija virsmas padara hidrofobas
  • Virsmas var mazgāt
  • 10x noturīgāka par parastajām krāsām
  • Pieejama pilnā pamatkrāsu klāstā
PRODUKTA CENA
2,5L .-
10L .-

Augustā, pērkot jebkuru EasyCare produktu, bezmaksas tonēšana bonusā!

Matēta krāsa sienām ar lielisku mazgāšanas noturību iekšdarbiem (1.klases izturība pret mitro tīrīšanu). Produkts satur vasku, kas krāsoto virsmu padara izturīgu pret šķidrumu un netīrumu iedarbību. Krāsas EasyCare īpašā hidrofobā pārklājuma dēļ šķidrums, piemēram, atspirdzinošie dzērieni, sulas, kas ir nokļuvis uz virsmas, neiesūcas pamatnē, bet paliek uz virsmas pilienu veidā. Nelielais saskares laukums starp pilienu un pamatvirsmu samazina piesārņojuma risku un krietni vienkāršo virsmas tīrīšanu. Krāsa EasyCare nešļakstās, to viegli klāt uz virsmas un vienmērīgi izlīdzināt, iegūstot gludu virsmu. Produkts faktiski ir bez smaržas, to var tonēt plašā krāsu gammā. Akrila krāsas augstā nodilumizturība nodrošina ilglaicīgi viegli kopjamu virsmu.

Pārklājuma kārtu skaits:

 

2

Lietošanas informācija

Virsmu sagatavošana:

 

Pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, smiltīm un netīrumiem. Virsmas tīrīšanai lietojams remdens ūdens, stipri netīras virsmas attīrīšanai – arī piemērots tīrīšanas līdzeklis. Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.

Krāsošana:

 

Virsmas beigu apdarei lietojama krāsa EasyCare. Pirms lietošanas produkts rūpīgi jāsamaisa. Uz virsmas jāuzklāj 2 kārtas krāsas ar veltnīti vai otu, ļaujot virsmai nožūt saskaņā ar prasībām attiecībā uz intervālu starp kārtu uzklāšanu. Krāsa ir gatava lietošanai, tās atšķaidīšana nav vajadzīga. Atšķaidot krāsu vai to uzklājot plānākā kārtā, nekā nepieciešams, var pasliktināties virsmas hidrofobās un netīrumus atgrūdošās īpašības. Lielas virsmas jākrāso bez pārtraukumiem; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros. Nosakot nepieciešamo krāsas daudzumu, jāņem vērā etiķetē dotais patēriņa rādītājs. Uzklājot uz virsmas plānāku krāsas kārtu, nekā nepieciešams, produkta hidrofobās īpašības var neizpausties pilnā mērā. Sienas krāsošanas gadījumā krāsa jāklāj uz virsmas vispirms šķērsvirzienā, pēc tam virsma jāizlīdzina, virzot veltnīti uz augšu un uz leju. Katra nākamā veltnīša kustība krāsas joslā jāizpilda visā sienas augstumā vienā virzienā. Krāsojot griestus, jāstrādā gaismas krišanas virzienā, t.i., izlīdzinošie triepieni jāveic virzienā no loga. Parastajos apstākļos krāsa iegūst sākotnējo ūdeni atgrūdošo (hidrofobo) aizsardzību 1-2 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc ieteicams izvairīties no krāsotās virsmas intensīvas tīrīšanas, pirms nav pagājis norādītais laiks. Ja krāsoto virsmu nepieciešams tīrīt ātrāk, tas jādara ļoti uzmanīgi, izmantojot mitru lupatu. Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras lupatu vai mazgāšanai paredzētu lupatu. Nedrīkst lietot abrazīvus instrumentus un līdzekļus, cietu sūkli vai cietsaru suku.

Tīrīšana:

 

No darbarīkiem notīriet krāsas atlikumus un izmazgājiet tos ar ūdeni.

Uzglabāšana:

 

Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC).

Drošība un veselība:

 

Pēc darba stingri aizvērt krāsas trauku. Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts izliet kanalizācijā un ūdenskrātuvēs. Krāsas šķidrās atliekas nogādāt bīstamo atkritumu savākšanas vietā, atkritumu apstrādei piegādāt tikai pilnīgi tukšas tvertnes.

 

Tehniskais apraksts (876 Kb)

Datu drošības lapa (125 Kb)

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive