Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

KRĀSAS

AKCIJA

Krāsu Grupa piedāvā iespēju iegādāties preces par noliktavas cenām. Sīkāka informācija par precēm ir pieejama mūsu veikalos Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī.

Soodus

Amello darvas eļļa tumšā

Darvas eļļa satur linsēklu eļļu, priedes darvu un terpentīnu. Darvas eļļa iesūcas koksnē, samazinot mitruma, trupes un sēnītes ietekmi, piešķir koksnei skaistu, caurspīdīgu brūnu un ūdens izturīgu virsmu. Patēriņš būvkokiem 3 – 5 m2 /l, gludai koksnes virsmai 5 – 10 m2 /l. Iepakojums: 1L; 5L; 10L; 20L.

  • Pārsvarā paredzēta āra apdarei - guļbaļķu būvēm, dārza mēbelēm, terasēm, dārza mājām, impregnētām un termiski apstrādātām koksnēm.
PRODUKTA CENA
1L EUR 4,90.-
5L EUR 21,98.-
10L EUR 43,37.-

"MĒNEŠA PIEDĀVĀJUMS"

Virsmas sagatavošana: Apstrādājamai koksnes virsmai jābūt sausai, maksimālais koksnes mitrums - 15%, gaisa mitrums - 80%. Vecas koka virsmas attīrīt no lakas, krāsas un citām vielām.

Uzklāšana: Atšķaidīšana nav nepieciešama. Pirms lietošanas un lietošanas laikā kārtīgi samaisīt. Darvas eļļu uzklāj plānā kārtā ar otu vai audumu un ļauj eļļai uzsūkties ~1 stundu. Neiesūkušos daudzumu notīra. Ļauj eļļai nožūt un tad noklāj atkārtoti. Uzklājamo kārtu daudzums ir 1-4 atkarībā no koksnes virsmas kvalitātes un lietošanas nolūka. Koksnes virsmas galiem eļļu uzklāt īpaši rūpīgi. Žūšanas laiku var samazināt lietojot žāvētāju. Darvas eļļu var tonēt ar krāsu pigmentiem. Atjaunojoša eļļas uzklāšana nepieciešama pēc gada, ja ir nepieciešams. Darvas eļļa nav piemērota lakotām vai krāsotām virsmām. Lietošana citiem mērķiem nav rekomendējama.

Žūšana: Uzklāta plānā kārtā 1-7 dienas, atkarībā no laika apstākļiem un apstrādājamā materiāla.

Tīrīšanas šķidrums darbarīkiem: darbarīkiem - terpentīns; rokām - ziepes un ūdens.

Drošība: Kokmateriālu atlikumi un audums, kas bijis saskarē ar produktu var pašaizdegties, tamdēļ - pirms izmešanas tie jāsamitrina aizvērtā traukā ar ūdeni vai nekavējoties jāsadedzina. Nepieļaut un novērst noplūdes iespējas kanalizācijā, augsnē un ūdeņos. Savākt ar nedegošām, absorbējošām vielām (piemēram, smiltis, zeme). Savākt atbilstošos konteineros atbilstoši vietējām instrukcijām. Tukšā un izžuvusī tara jānogādā atkritumos. Šķidruma atliekas jānogādā bīstamo atkritumu savākšanas vietās.

Glabāšana: var glabāt neapkurināmās telpās.

« Atpakaļ

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive