Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Sezonas jaunums no Pinotex - Solar terašu eļļa

02.05.16

Pinotex klāstā jau līdz šim bija eļļa terasēm, mēbelēm un fasādēm, taču tā bija ražota uz lineļļas bāzes. Šīs sezonas jaunums - Pinotex Solar Terrace Oil - savukārt ir ūdenī šķīstoša koksni aizsargājoša eļļa terasēm ar papildu UV aizsardzību.

                                                                

Šī eļļa dziļi iesūcas koksnē un novērš mitruma iekļūšanu koksnē un koksnes plaisāšanu. Produktam pievienotais vasks uzlabo eļļotās virsmas hidrofobitāti un netīrumus atgrūdošās īpašības. Eļļā esošās aktīvās vielas, kas novērš pelējuma izplatīšanos, kā arī UV filtrs, kas mazina UV starojuma iedarbību,
ļauj pagarināt intervālu starp kopšanas eļļošanām.

Produkts ir paredzēts jaunu un iepriekš ar koksnes gruntēšanas aizsarglīdzekli vai ar koksni aizsargājošu eļļu apstrādātu terašu, kāpņu, dārza mēbeļu, nožogojumu, fasāžu, tostarp baļķu virsmu un citu no skujkoku (priede, egle, ciedrs, lapegle) un lapkoku sugu koksnes izgatavotu ārējo virsmu, kā arī dziļi piesūcinātu virsmu apdarei.

Produkta īpašības vislabāk izpaužas, eļļojot tieši ēvelētas virsmas, taču tas ir piemērots arī plāni zāģētu koka virsmu apstrādei. Nav piemērots tādas koksnes apstrādei, kuru ir sabojājušas sēnīšu slimības vai kurā atrodas koksnes kaitēkļi.

Vairāk par eļļojamās virsmas sagatavošanu un eļļas lietošanu, lasi tehniskajā aprakstā šeit >>.

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive