Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Restaurācijas sistēmas

Sadolin Krāsu Grupa piedāvā restaurācijas sistēmu produktus un risinājumus.

Mūsdienās fasādes apdarei tiek izvirzītas dažādas un no pirmā acu uzmetiena šķietami pretrunīgas prasības. No vienas puses, aizvien pieaugošā uzmanība saistībā ar vēsturiskā mantojuma saglabāšanu veco māju restaurēšanā liek dot priekšroku krāsām, kas ir iespējami tuvas sākotnējām, t.i., kaļķu un silikāta krāsām. Un tas ir saprotams, ņemot vērā, cik liels un nelabojams kaitējums ir nodarīts vecajām ēkām pēdējās desmitgadēs nevērīgas attieksmes dēļ.
No otras puses, krietni ir pieaudzis atmosfēras piesārņojuma līmenis, un tas draud ļoti īsā laikā iznīcināt visus restaurēšanai ziedotā darba rezultātus. It visur var pamanīt fasādes, kuras ir sabojātas vai notraipītas skābā lietus un izplūdes gāzu iedarbības dēļ. Savas pēdas krāsošanas darbu izpildē un izmaksās atstāj arī arvien asākā konkurence - agrāk celtniecībai tika atvēlēts krietni vairāk laika un vajadzēja mazāk darbaroku nekā mūsdienās. Plašs ir arī krāsojamo ēku diapazons - no vairākus gadsimtus vecām dzīvojamām mājām, kas ir krāsotas ar kaļķu krāsu, līdz jaunām betona celtnēm.
Visu apkopojot, var teikt, ka atbildīga attieksme nozīmē tiklab prasmi pareizi novērtēt agrāk paveikto, kā arī ēkas īpašnieka pārliecību par to, ka fasādes atjaunošanai ieguldītie līdzekļi pietiks ilgam laikam. Gatavojoties krāsošanas darbiem, bieži vien saskaramies ar to, ka laika apstākļu ietekmē un cilvēku darbības rezultātā noplukušajai ēkas fasādei ir nepieciešams daudz pamatīgāks remonts par vienkāršu pārkrāsošanu. Šādos gadījumos īpaši svarīga ir sistemātiska pieeja paredzamajiem darbiem, jāņem vērā gan ēkas mitruma līmenis, materiāla un krāsu gammas izvēle, gan pareizi darba paņēmieni. Krāsu ražošanas uzņēmums «Sadolin» vēlas dot savu ieguldījumu kultū-ras mantojuma saglabāšanā, piedāvājot fasādes krāsu sēriju. Atsevišķu izstrādājumu vietā piedāvājam sistēmu, kas pilnībā ņem vērā visu materiālu savstarpējo ietekmi kā galveno nosacījumu ēku saglabāšanā. Lai nodrošinātu ne tikai ārējo izskatu, bet arī ilglaicīgu fasādes saglabāšanu, mūsu sortimentā ir tiklab minerālmateriāla kaļķu un silikāta krāsas, kā arī mūsdienīgās silikona un akrila krāsas.
Tomēr fasādes apdare ir saistīta ne tikai ar noteiktiem materiāliem, bet arī ar pieredzi un profesionālajiem noslēpumiem. Produkcijas izstrādāšanas darbs, kas rit ne vienu gadu desmitu vien, un simtiem vēsturisko un mūsdienīgo celtņu visā pasaulē ir koncerna «AkzoNobel» radīto produktu un ar krāsošanas darbiem saistīto konsultāciju stūrakmens. Tāpēc nebūtu pareizi teikt, ka mūsu artava aprobežojas vienīgi ar kvalitatīvu fasādes materiālu piedāvājumu. Vēlēdamies labāk apzināties ar fasāžu atjaunošanu saistīto atbildību, mēs piedāvājam kā pievienotu vērtību katrai ēkai piemērotu, individuālu risinājumu.

Uz produktiem.

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive