Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Radi savu unikālo pasauli ar jaunajiem Sadolin Ambiance HD toņiem!

23.07.19

Šīs vasaras jaunums “Akzo Nobel” sortimentā – intensīvā un noturīgā sienu un griestu krāsu sērija “Sadolin Ambiance”.

Šīs sērijas krāsas raksturo īpašā HD color tehnoloģija, kas garantē spilgtus, intensīvus krāsu toņus, kam raksturīga augsta noturību – toņi neizbalē un ilgstoši saglabā savu spilgtumu. Šīs krāsas nodrošina īpaši viendabīgu krāsojumu un tās raksturo lieliska nodilumizturība. “Sadolin Ambiance” krāsas ir gandrīz bez smaržas, to sastāvā ir ļoti neliels daudzums vai vispār nav gaistošo organisko savienojumu (GOS), kas var izraisīt elpceļu funkciju traucējumus vai kaitējumu videi. Tās kā veselībai drošu produktu iesaka Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.

Izstrādājot šo krāsu, koncerna “Akzo Nobel” Globālās estētikas centrs ir izveidojis 54 toņu kolekciju, kas  ietver trīs toņu paletes – Neitrālus toņus, Noskaņojuma toņus un Akcenta toņus. Šīs trīs iedvesmojošās un savstarpēji harmonējošās dažādu toņu paletes palīdz ērti izvēlēties un kombinēt saskanīgu toņu nianses, tādējādi piešķirot mājoklim mūsdienīgu izskatu un akcentējot individuālo stilu.

Lai atvieglotu īstās krāsas toņa izvēli, visi 54 kolekcijas toņi ir pieejami "trīs vienā" testeros, kas ietver krāsas toni, produktu un krāsotāja rullīti. Ar testera minirullīti krāsu var uzklāt uz virsmas tikpat viegli kā ar parasto rullīti, tāpēc ar testera palīdzību iegūtais rezultāts būs maksimāli tuvs vēlākajam galarezultātam.

“Sadolin Ambiance” sērijā ietilpst četri produkti:

Stipri matēta krāsa sienām ar lielisku segtspēju “Ambiance Royal

 

 Matēta nodilumizturīga krāsa sienām “Ambiance Diamond

 

 

Pusmatēta krāsa sienām ar ļoti labu nodilumizturību “Ambiance Pearl

 

 

Stipri matēta krāsa griestiem ar lielisku segtspēju “Ambiance Sky

 

 

Visas “Ambience” sērijas krāsas nodrošina 10-13 m²/L pārklājumu, atkarībā no matējuma pakāpes. Ieteicamais kārtus skaits – 2. Krāsa kļūst putekļneuzņēmīgas pēc 30 minūtēm, krāsošanu var atkārtot pēc 1-2 stundām.

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive