Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Kā ar krāsu palīdzību interjerā izcelt vai paslēpt radiatorus

21.07.15

Iekārtojot vai remontējot jebkuras telpas aktuāls ir jautājums par interjera krāsu gammas izvēli.

Pieredze rāda, ja par sienu krāsas, tapešu, flīžu, mēbeļu un aksesuāru saskaņotību parasti tiek piedomāts, tad tikai retais aizdomājas par to, ka interjerā var integrēt arī radiatorus – vai nu tos paslēpjot, vai, gluži pretēji, padarot par interjera odziņu.

Šeit tikai dažas idejas iedvesmai!

Jautāsiet – vai tad tā vienkārši var ņemt un krāsot radiatorus? Vai tas nekavēs siltuma atdošanu? Vai krāsošanai ir nepieciešamas kādas īpašas krāsas, vai arī var izmantot jebkuru krāsu, kas piemērota metāla krāsošanai?

Mēs atbildam: jā, radiatorus var droši krāsot, vienalga, vai tie ir jaunie vieglmetāla radiatori, vai arī vecie čuguna ribu radiatori. Speciāla krāsa tam nav nepieciešama, jo lielākajai daļai metāla virsmu krāsošanai paredzēto krāsu siltumizturība ir vairāk kā 70°C. Turklāt šīs krāsas vari tonēt visdažādākajos toņos. Vienīgais, kas pirms radiatoru krāsošanas gan ir jāizdara (ja tie nav pilnīgi jauni), tos ir jāattīra no putekļiem un jānomazgā.

No Krāsu Grupa klāstā esošajām krāsām radiatorus iesakām krāsot ar:

MASTER NOVUS
Uz ūdens bāzes veidota alkīda krāsa, ko viegli uzklāt uz virsmas un kas labi padodas apstrādei. Krāsu var lietot, apstrādājot koka un metāla virsmas, gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Veido uz virsmas nodilumizturīgu pārklājumu, ko viegli kopt turpmākās ekspluatācijas gaitā. Atšķirībā no alkīda krāsām uz šķīdinātāja bāzes "Master Novus" laika gaitā nedzeltē un saglabā savu sākotnējo krāsu. Produkts ir pieejams ar divām spīduma pakāpēm – pusmatēta un spīdīga. Krāsa ir piemērota jaunu un iepriekš ar alkīda vai eļļas krāsu pārklātu koka un metāla virsmu, kā arī kokšķiedras un kokskaidu plašu krāsošanai, veicot iekšdarbus un ārdarbus.

Vairāk par produktu un tā lietošanu lasi šeit: http://krasugrupa.lv/krasas/master_novus

 

MASTER
Durvju, koka rāmju, līstu, mēbeļu, palodžu, radiatoru, cauruļu u.c. koka un metāla virsmu krāsošanai, kā arī sienu un griestu apdarei vannas istabā, virtuvē, gaitenī piemērota krāsa.
Tai piemīt laba segtspēja, tā viegli klājas uz virsmas, nodrošina labu dilumizturību. Krāsa veido pret mazgāšanu un laika apstākļu iedarbību izturīgu krāsas plēvi, tāpēc krāsotā virsma ir viegli kopjama.

Vairāk par produktu un tā lietošanu lasi šeit: http://krasugrupa.lv/krasas/master

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive