Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Jaunums! Pašattīrošs lazūras koksnes aizsarglīdzeklis Pinotex Extreme Lasur

02.05.18

Iztēlojieties – kā tas būtu, ja noputējusī koka fasāde kādu rītu būtu vienkārši pati no sevis notīrījusies un atkal izskatītos gluži kā jauna? Ar jauno Pinotex Extreme Lasur tas ir iespējams!

Pinotex Extreme Lasur ir uz ūdens bāzes veidots puscaurspīdīgs koksnes aizsarglīdzeklis, kas izstrādāts uz unikālas pašattīrīšanās tehnoloģijas “Stay Clean” pamata.

Šo produktu raksturo lieliska noturība, jo tas veido pusmatētu, elastīgu, netīrumus atgrūdošu un ilglaicīgu aizsargplēvi, kas neplaisā un nelobās. Tas satur UV filtru, kas palielina izturību pret saules starojumu, un aktīvās vielas, kas novērš pelējuma izplatīšanos uz apstrādātās virsmas, tādējādi nodrošinot līdz pat 12 gadiem ilgu koksnes aizsardzību pret laika apstākļu iedarbību.

PIELIETOJUMS. Koka fasādes, norobežojumi, žogi u.c. jaunas un iepriekš ar koksnes aizsarglīdzekli apstrādātas koka virsmas, veicot ārdarbus. Produkts ir īpaši piemērots ēvelētām virsmām.

LIETOŠANA. Apstrādājamai virsmai jābūt sausai un tīrai, mitruma saturam koksnē – mazākam par 18%. Jauna vai pilnībā no vecās krāsas attīrīta koka virsma jānogruntē ar produktu ″Pinotex Wood Primer″. Ar koksnes aizsarglīdzekli iepriekš apstrādātas virsmas pietiek attīrīt ar cietsaru suku un noskalot. Pirms lietošanas un darba laikā produkts jāsamaisa. Beigu apdarei uz virsmas ar otu jāuzklāj 2 kārtas produkta “Pinotex Extreme Lasur”. Dēļu apšuvuma gali jāpiesūcina līdz piesātinājumam. Aizsardzību pret UV starojumu nodrošina tonēts produkts, kas satur pigmentu, tāpēc nav ieteicams ārējām virsmām izmantot bezkrāsainu koksnes aizsarglīdzekli. Jāizvairās strādāt vējainā laikā, kā arī tad, kad uz virsmas tieši krīt saules stari. Saistviela: akrils/alkīds

Maijā "Krāsu Grupa" veikalos Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī Pinotex Extreme Lasur īpaša iepazīšanās cena - 30% atlaide jebkura tilpuma iepakojumam.

 

Vairāk: http://krasugrupa.lv/krasas/koksnes_aizsardzba/pinotex_extreme_lasur

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive