Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Jauna, daudz efektīvāka mitruma absorbēšanas sistēma

16.04.14

Metylan ir radījis jaunu Stop Humidity mitruma absorbētāju, kas, pateicoties 360° gaisa cirkulācijai, nodrošina vēl efektīvāku gaisa mitruma līmeņa regulāciju.

Paaugstināts gaisa mitruma līmenis telpās ir atkarīgs no ļoti dažādiem apstākļiem, sākot no tā, ka ēkas ir slikti izolētas un tajās ir neatbilstoši iebūvēta ventilācija, beidzot ar gluži sezonālām parādībām un ikdienišķām darbībām. Tā, piemēram, pavasaros un rudeņos, kad telpas vēl netiek regulāri apkurinātas, tajās var veidoties kondensāts, var pārņemt sajūta, ka ir mitrs un drēgns. Mitruma līmeņa pieaugumu telpās var izraisīt arī gluži ikdienišķas darbības, kā piemēram, ēst gatavošana, drēbju žāvēšana, duša un vanna u.c.
Ja mitruma līmenis saglabājas robežās no 45-60%, tad viss ir labi, taču, ja mitruma līmenis ilgstoši ir paaugstināts, tas nelabvēlīgi ietekmē mājokli un tajā esošās lietas – var rasties pelējums, var atlupt tapetes, dīvāni, krēsli, segas, apģērbs var kļūt mitrs, kā arī tas var atstāt nelabvēlīgas sekas uz iemītnieku veselību. Proti, pārmērīga mitruma apstākļos var attīstīties pelējums, kas izraisa alerģisku slimību attīstību. Tāpat pārmērīgs mitrums ir iemesls dažādu reimatisku kaišu izpausmēm.  
Metylan jau ilgāku laiku tirgū ir piedāvājis dažādus mitruma absorbētājus un nu radījis jaunu Stop Humidity sērijas produktu AERO 360°, kas sevī apvieno gan neuzkrītošu, modernu dizainu, gan mitruma absorbēšanas sistēmu, kas nodrošina līdz pat 40% efektīvāku mitruma absorbāciju. Augstāku mitruma absorbcijas spēju nodrošina ierīcē izveidotais gaisa tunelis un uzpildes tablets iekārtais stāvoklis un tabletes palielinātā virsma. Jaunās tablets nodrošina arī smaku novēršanu.

Klasiskie un jaunā tipa Stop Humidity mitruma absorbētāji un uzpildes tabletes nopērkamas arī "Krāsu grupa" veikalos.

 

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive