Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

GADA KRĀSA 2015 - kapara oranžā!

22.12.14

Ik gadu, tuvojoties gadu mijai lielākais krāsu ražotājs pasaulē, koncerns AkzoNobel, prezentē savas prognozes par krāsu modi interjerā un arhitektūrā.

Šajā gadā Akzo Nobel Baltics gada krāsas prezentāciju rīkoja Latvijas Zinātņu akadēmijā, koncertzālē "Rīga", kas atjaunota ar Sadolin atbalstu. Pasākuma gaitā Akzo Nobel Estētikas centra galvenā māksliniece Villeke Jongejana nozares speciālistus, arhitektus un dizainerus iepazīstināja ar 2015.gada krāsu - kapara oranžo. "Tā ir ļoti dzīvespriecīga krāsa, kas rada harmoniju interjerā,„ teica V.Jongejana.  

 


Kā minēts "Colour Future gadagrāmatā 2015", šā gada centrālā ideja ir atrast brīnišķīgo normālajā, brīnišķīgo un īpašo mūsu ikdienā. Kā secinājuši modes, arhitektūras un dizaina eksperti no visiem kontinentiem, kuri reizi gadā pulcējas uz kopēju sesiju Akzo Nobel Institūtā, lai apspriestu krāsu modi, gaumes maiņu un aktuālās tendences krāsu jomā, modernajā dizainā jau ir manāms, ka metālisko krāsu toņi kļūst aizvien vairāk pārstāvēti, nomainot pēdējos gados tik aktuālos vēsi zilos un zaļganos toņus. 

Bez tā, ka "Colour Future" pētījumā minēta un ar piemēriem ilustrēta gada krāsa, gadagrāmatā piedāvātas arī piecas "gada krāsai draudzīgās" krāsu paletes. 

1. Liela daba, mazs es

2. Kārtu kārtām

3. Neredzamās telpas

4. Viņš + viņa

5. Draudzīgais barteris

Kopumā 2015.gada krāsu palate izskatās šādi:

Vairāk par 2015.gada krāsu un tendencēm vari lasīt ColourFuture 2015 gadagrāmatā ŠEIT >>.

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive