Latviešu | Lietuvos | Eesti keeles | По русски | In english

nosūti draugam

Kalkulators

Izdrukāt

samazināt

palielināt

Divi jaunumi no Ceresit - grunts un lietošanai gatava špaktele

02.11.15

Jaunais gruntēšanas līdzeklis Ceresit IN10 un jaunā lietošanai gatavā baltā špaktele Ceresit IN46 noderēs veicot gan sīkus, gan apjomīgus remontus.

Jaunais gruntēšanas preparāts Ceresit IN10 ir paredzēts lietošanai uz absorbējošām virsmām pirms špaktelēšanas, dekoratīvo špakteļmasu uzklāšanas un pirms krāsošanas. Ar šo līdzekli nogruntētām virsmām tiek būtiski samazinātas absorbēšanas spējas, tādējādi nepieļaujot uz tām uzklāto materiālu pārlieku ātru nožūšanu, un piešķir visai nogruntētajai virsmai vienādas absorbcijas spējas. Sevišķi ieteicama ģipša, gāzbetona un tādām pamatnēm kā betons, tradicionālie cementa un cementa-kaļķu apmetumi, gāzbetons. Piemērota arī neimpregnētu ģipškartona plākšņu gruntēšanai. Ceresit IN 10 var izmantot gan ēku iekšpusē, gan ārpusē. Šī grunts nesatur šķīdinātājus.

Savukārt jaunā, baltā lietošanai gatavā špaktele Ceresit IN46 ir piemērota apdares nobeiguma slāņa veidošanai pirms krāsošanas un tapešu līmēšanas. Pēc galīgas sacietēšanas tā izveido izturīgu, kompaktu un stabilu pamatni. Pateicoties izmantotajai 1nSure tehnoloģijai un speciālajām pildvielām SMART POLYMER, tiek iegūta ideāli gluda un izturīga virsma. Materiāls ir gatavs lietošanai, to ir ļoti viegli uzklāt un viegli apstrādāt. Materiālam ir lieliska adhēzija ar ģipša pamatnēm, ģipškartona plātnēm, gāzbetonu, cementa apmetumiem. To var lietot arī uz betona pamatnēm. Šo špakteli nedrīkst izmantot uz koksnes, metāla un plastmasas virsmām.

« Back

© 2009, SIA "KRĀSU GRUPA"

ADM Interactive